Szukaj
  • NAWW

Zaproszenie na publiczne ogłoszenie wyników - NAWW 2020

Zaktualizowano: 14 cze 2021


Zbliżamy się do rozstrzygnięcia pierwszej edycji Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego, która jest inicjatywą SARP Poznań przy współudziale WOIA RP. O uznanie Sądu Konkursowego, pracującego pod przewodnictwem znanego śląskiego architekta Przemo Łukasika walczyły obiekty i przestrzenie publiczne z całej Wielkopolski. Poza laureatami wyróżnionymi w 4 głównych kategoriach Nagrody: obiekt architektoniczny, dom, wnętrze, przestrzeń wspólna; poznamy także najlepszy projekt zrealizowany przez wielkopolskich architektów poza naszym Województwem oraz nagrodzimy wyróżniającego się Młodego twórcę.


Długo liczyliśmy, że jednak uda nam się spotkać z Wami, partnerami, nominowanymi i miłośnikami architektury podczas uroczystej gali, by wspólnie cieszyć się z zakończenia pierwszej edycji Nagrody- która jesteśmy pewni na stałe wpiszę się w nasz kalendarz. Jednak pandemia zmieniała wszystkie plany, zdrowie i bezpieczeństwo sędziów i wszystkich uczestników jest dla nas najważniejsze. Dlatego Sąd Konkursowy obradował zdalnie, a planowane wizje lokalne nominowanych obiektów i przestrzeni odbyły się w ograniczonym zakresie.


Który z nominowanych projektów otrzyma najwyższe laury ? Kto zostanie wyróżniony tytułem MŁODY TWÓRCA Województwa Wielkopolskiego ? Kto zdobył uznanie czytelników Magazynu Architektura i Biznes i szczycić się będzie tytułem ULUBIEŃCA PUBLICZNOŚCI?


Wszystkiego dowiecie się już 12 stycznia o godzinie 18.00 podczas publicznego ogłoszenia wyników Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego (NAWW).


Transmisja online wydarzenia zostanie przeprowadzona na profilu Facebook Oddziału Poznańskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich

www.facebook.com/SARP.Poznan

oraz na kanale you tube SARP POZNAŃ

Nagroda objęta została patronatem Wojewody Wielkopolski oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego


Profil na FB: https://www.facebook.com/SARP.Poznan

SPONSOR GŁÓWNY NAGRODY Lena lighting SPONSOR Aliplast PARTNERZY NAGRODY Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wojewoda Wielkopolski, Akademia architekta, Baumit, Duravit, Equitone, Ipnotic, Wienerberger, Modelarnia, Steico,Yerg PATRONAT MEDIALNY architektura murator Magazyn ARCH, , Architektura i Biznes, WhiteMAD, Życie Kalisza, Radio Poznań, Głos Wielkopolski, Zawód Architekt

Serdecznie zapraszamy!

129 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie